Кабель та провід

(0)

Напрямок діяльності ТОВ «Кабель-Інвест» – продаж надійної сертифікованої продукції, представленої в найширшому асортименті. У нас ви знайдете кабель високовольтний, мідний, алюмінієвий, багатожильний та інші види дроту.

Як відомо, він є невід'ємною частиною енергопостачання. З його допомогою проводиться енергозабезпечення промислових підприємств, житлових будинків, будівель комерційної діяльності. Кабель в місті Київ, як і в будь-якому іншому місті, необхідний для підключення різного обладнання, прокладки магістральних ліній, створення телефонного зв'язку, для проводки, а також для інших не менш важливих цілей.

Якісний кабель: характеристики, види, призначення

Ми пропонуємо купити кабель оптом і в роздріб, який відрізняється високою якістю і надійністю, що підтверджено необхідними сертифікатами. Абсолютно вся наша кабельна продукція успішно пройшла випробування в лабораторіях заводу.

Про відмінну якість продукції говорить ще й той факт, що його можна зустріти на багатьох промислових підприємствах країни. Це машинобудівні, енергетичні, вугільні, металургійні заводи, які є лідерами у своїй галузі. Виробництво кабелів здійснюється з використанням новітніх технологій і тільки кращих матеріалів. Тому якщо ви вирішили придбати у нас кабель, будьте впевнені - він прослужить вам не один рік.

Крім того, ціни на весь товар, який ви знайдете в нашому магазині, дуже демократичні.

Кабельна продукція, представлена на сайті, відрізняється за експлуатаційними характеристиками і функціональним призначенням. Ви можете придбати кабель електричний, ціна якого вас приємно здивує, різних видів: мідний, високовольтний, з ізоляцією або без неї, захищений або незахищений зовнішньою оболонкою. Вибір настільки великий, що він задовольнить потреби в якісній продукції, як приватної особи, так і великого промислового підприємства.

Купити кабель в Києві оптом і в роздріб за розумними цінами

Грамотно підібрати потрібну продукцію допоможе наш прайс-лист. У ньому ви знайдете детальний перелік товарів із вказаною роздрібною вартістю. На сторінці представлений кабель для телефонного зв'язку, для стаціонарної прокладки, вогнестійкий без галогенний, контрольний з пластмасовою ізоляцією та інші типи. У будь-якому випадку, яка б продукція вам не знадобилася, наприклад, алюмінієвий або мідний дріт, склад і магазини «Кабель-Інвест» завжди до ваших послуг.

А для оптових і постійних покупців ми робимо знижки.

Наша продукція - це розумна ціна і висока якість.

договірна
В наявності
Ще 22 Товарів...