Кабель RG-6

Кабель RG-6
Код товару:  139698
Під замовлення
договірна
Додати відгук
Марка
RG-6
На всю продукцію надається гарантія від виробника Детальніше про гарантію
Відправка по Україні Оплата по безготівковому розрахунку, готівкою Детальніше про доставку і оплату

Опис

RG 6
  1. Мідна однодротова жила
  2. Ізоляція з поліетилену
  3. Екран
  4. Світло-стабілізований ПЕ
Найменування RG-6
Стандарт ГОСТ 11326.0-78
Температура експлуатації ВІД -З00 до +1250°C
Струмопровідна жила мідна, однодротова
Опір жили 75 + 3 Ом
Ізоляція ПЕ (поліетилен), суцільна
Оболонка світло-стабілізований ПЕ (поліетилен)

Коаксіальний кабель RG 6 або, як його ще називають, телевізійний або антенний кабель призначений для передачі радіочастотних (високочастотних) сигналів.

Застосування коаксіального кабелю:

  • комп'ютерні та мовні мережі;
  • супутникове і кабельне телебачення;
  • системи зв'язку;
  • системи відеоспостереження та сигналізації;
  • авіаційне військове, космічне обладнання.

Пристрій і характеристики коаксіального кабелю

Кабель телевізійний володіє однією важливою особливістю — взаємним розташуванням екрану і центрального провідника. Функцію екрана виконує зовнішній провідник, забезпечуючи виробу захист від зовнішніх наведень і ефективно перешкоджаючи випромінюванню сигналу, що передається від кабелю.

Центральний провідник може бути виготовлений з міді або з обмідненої сталі, а якщо у нього досить великий діаметр, то він виготовляється з покритого шаром міді алюмінію. Навколо провідника розміщується внутрішній діелектрик, роль якого виконує спінений поліетилен, що володіє ізоляційними властивостями.

Екран розташований поверх діелектрика. Найчастіше він виконаний з обплетення (переплетеного дроту) або з фольги. Якісний коаксіальний кабель 75 ОМ має відразу і фольгу, і дротяну оплітку. Основною функцією екрану є захист кабелю від зовнішніх електромеханічних перешкод. Рівень такого захисту залежить, в першу чергу, від типу і щільності діелектрика.

ТВ-кабель RG 6 від компанії «Кабель-Інвест»

Наша компанія надає вам можливість купити в Києві та інших містах України коаксіальний кабель, ціна якого є цілком доступною. В асортименті підприємства представлені всі типи кабелів, затребувані сьогодні на українському ринку телекомунікацій. Наша продукція має сертифікати і повністю відповідає нормам ГОСТу.

На нашому сайті представлена вся необхідна інформація: технічні характеристики виробів, вартість та інші відомості. Для отримання кваліфікованої консультації фахівців компанії телефонуйте за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристики

Категорія кабель
Вид виробу коаксіальний
Тип виробу кабель телевізійний
Марка RG-6

Відгуки

Кабель брали для монтування комп'ютерної мережі у офісі, й можу сказати, що на даний момент його якість одна з найкращих. Гнучкий, добре зроблений, легко укладати.
Брав такий кабель для підключення системи відеоспостереження у приватному будинку. Шукав саме коаксіальний, бо чув що для таких цілей це найкращий вариант завдяки наявності захисту від зовнішніх наведень. Свої функції виконує гарно, передає сигнали без перешкод. Встановлєються та підключається швидко і легко, одним словом - вдала покупка, якраз те що я шукав.

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

Подібні товари

договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
Ще 1 ...

Ви дивилися

( 1)
договірна
Під замовлення