Кабель J-Y(St)Y

Кабель J-Y(St)Y
Код товару:  139712
В наявності
договірна
Додати відгук

Ціну повідомить менеджер

З'явилися питання? Зв'яжіться з менеджером 044 236-19-06
На всю продукцію надається гарантія від виробника Детальніше про гарантію
Відправка по Україні Оплата по безготівковому розрахунку, на карту, готівкою Детальніше про доставку і оплату

Опис

Сигнальний кабель екранований для пожежної сигналізації

Кабель J-Y(St)Y

Сигнальний для протипожежної сигналізації (ALARM - червоного кольору) і інсталяційний (сірого кольору) кабель з ізоляцією і оболонкою з ПВХ.

Стандарти перерізу:

- Число пар 1-15
- Перерізом жил 0,6 і 0,8 мм2

Екранований сигнальний кабель для систем пожежної сигналізації.

Сигнальний кабель використовують для передачі сигналів оповіщення з контрольно-приймальних приладів - без нього не можна побудувати жодну надійну систему безпеки, а технічні характеристики цього виробу безпосередньо впливають на ефективність роботи пожежних і охоронних сигналізацій.

Кабель для пожежної сигналізації: конструкція і властивості

Пожежний кабель складається з декількох струмопровідних жил, покритих ізоляцією і оболонкою з ПВХ. Матеріалом для цих жил може служити мідь, сталь з мідним напиленням або біметал. З метою зменшення перешкод в самому кабелі, вироблених сусідніми жилами, всі жили можуть бути скручені попарно.

Найважливіша властивість сигналізаційного кабелю, використовуваного в пожежній системі, - вогнестійкість. При впливі відкритого вогню він повинен зберігати працездатність протягом 180 хвилин - саме стільки часу необхідно, щоб евакуювати з будівлі людей.

Кабель для сигналізації буває з екраном і без. Кабель сигнальний екранований прокладається там, де середовище занадто перенасичене перешкодами. Як правило, такі перешкоди випромінюють лінії електропередач і електроприлади. Екран ефективно протистоїть впливу перешкод.

Найбільш поширені типи сигнальних кабелів

  • Кабель Аlarm. Використовується не тільки для охоронної та пожежної сигналізації, а й в системах контролю управління, доступу і зв'язку.
  • Інсталяційний кабель. Застосовується в пожежній сигналізації, системах контролю доступу та управління. Головна особливість - обов'язкова наявність екрану, що захищає сигнал від перешкод. Підходить для розміщення в приміщенні і за його межами (на відкритому повітрі).

Підприємство «Кабель-Інвест» (офіційний сайт ci.kiev.ua) пропонує високоякісний екранований сигнальний кабель для систем пожежної сигналізації. Наша продукція відповідає всім нормам і вимогам і є надійною та безпечною.

Характеристики

Категорія кабель
Вид виробу сигнальний кабель зв'язку
Тип виробу кабель для пожежної сигналізації
Марка J-Y(St)Y

Відгуки

Даний кабель придбав недавно під розетки в гаражі, кріпив до стіни, помістивши в кабель-канал. Головна властивість-не горючість, а для безпеки гаража це найголовніше. Кількість метрів відповідає зазначеному на упаковці.
Работаем с установкой пожарных сигнализаций и для прокладки трассы покупаем этот кабель. Нравится высокое качество сигнального кабеля, добротно изготовлен. Он соответствует всем указанным характеристикам, является надежным и прочным. Проводник кабеля произведен из меди, без дополнительных примесей. Изоляция кабеля очень прочная. К покупке рекомендую.

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

Подібні товари

Ви дивилися

( 1)