Кабель J-Y(St)Y

Кабель J-Y(St)Y
Код товару:  139712
Під замовлення
договірна
Додати відгук
Марка
J-Y(St)Y
На всю продукцію надається гарантія від виробника Детальніше про гарантію
Відправка по Україні Оплата по безготівковому розрахунку, готівкою Детальніше про доставку і оплату

Опис

Сигнальний кабель екранований для пожежної сигналізації

Кабель J-Y(St)Y

Сигнальний для протипожежної сигналізації (ALARM - червоного кольору) і інсталяційний (сірого кольору) кабель з ізоляцією і оболонкою з ПВХ.

Стандарти перерізу:

- Число пар 1-15
- Перерізом жил 0,6 і 0,8 мм2

Екранований сигнальний кабель для систем пожежної сигналізації.

Сигнальний кабель використовують для передачі сигналів оповіщення з контрольно-приймальних приладів - без нього не можна побудувати жодну надійну систему безпеки, а технічні характеристики цього виробу безпосередньо впливають на ефективність роботи пожежних і охоронних сигналізацій.

Кабель для пожежної сигналізації: конструкція і властивості

Пожежний кабель складається з декількох струмопровідних жил, покритих ізоляцією і оболонкою з ПВХ. Матеріалом для цих жил може служити мідь, сталь з мідним напиленням або біметал. З метою зменшення перешкод в самому кабелі, вироблених сусідніми жилами, всі жили можуть бути скручені попарно.

Найважливіша властивість сигналізаційного кабелю, використовуваного в пожежній системі, - вогнестійкість. При впливі відкритого вогню він повинен зберігати працездатність протягом 180 хвилин - саме стільки часу необхідно, щоб евакуювати з будівлі людей.

Кабель для сигналізації буває з екраном і без. Кабель сигнальний екранований прокладається там, де середовище занадто перенасичене перешкодами. Як правило, такі перешкоди випромінюють лінії електропередач і електроприлади. Екран ефективно протистоїть впливу перешкод.

Найбільш поширені типи сигнальних кабелів

  • Кабель Аlarm. Використовується не тільки для охоронної та пожежної сигналізації, а й в системах контролю управління, доступу і зв'язку.
  • Інсталяційний кабель. Застосовується в пожежній сигналізації, системах контролю доступу та управління. Головна особливість - обов'язкова наявність екрану, що захищає сигнал від перешкод. Підходить для розміщення в приміщенні і за його межами (на відкритому повітрі).

Підприємство «Кабель-Інвест» (офіційний сайт ci.kiev.ua) пропонує високоякісний екранований сигнальний кабель для систем пожежної сигналізації. Наша продукція відповідає всім нормам і вимогам і є надійною та безпечною.

Характеристики

Категорія кабель
Вид виробу сигнальний кабель зв'язку
Тип виробу кабель для пожежної сигналізації
Марка J-Y(St)Y

Відгуки

Даний кабель придбав недавно під розетки в гаражі, кріпив до стіни, помістивши в кабель-канал. Головна властивість-не горючість, а для безпеки гаража це найголовніше. Кількість метрів відповідає зазначеному на упаковці.
Работаем с установкой пожарных сигнализаций и для прокладки трассы покупаем этот кабель. Нравится высокое качество сигнального кабеля, добротно изготовлен. Он соответствует всем указанным характеристикам, является надежным и прочным. Проводник кабеля произведен из меди, без дополнительных примесей. Изоляция кабеля очень прочная. К покупке рекомендую.

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

Подібні товари

договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
договірна
Під замовлення
Ще 1 ...

Ви дивилися

( 1)
договірна
Під замовлення