Про нас

Компанія «Кабель-Інвест»

Сьогодні провід та кабель використовуються практично у всіх сферах діяльності людини: у промисловості, будівництві, телекомунікаціях, машинобудуванні та інших напрямках. Без кабельної продукції не обійтися і в побутовій сфері. Щоб провід та кабель служили протягом довгого часу і справно виконували свої функції, краще купувати їх у надійних і перевірених продавців — інтернет-магазин кабельної продукції «Кабель-Інвест» таким і є.

Кабель-Інвест

«Кабель-Інвест» - надійний постачальник кабелів та проводів

Компанія «Кабель-Інвест» є лідером серед українських електротехнічних підприємств, яка пропонує найширший асортимент кабельної продукції. Вся продукція, що представлена ​​в каталозі, відповідає ГОСТ, ТУ, а також міжнародним стандартам якості.
Клієнтами «Кабель-Інвест» є великі українські підприємства, які займаються будівництвом, виробництвом та розподілом електроенергії, а також здійснюють монтаж кабельних мереж.
Продаж електротоварів — не єдиний напрямок діяльності ТОВ «Кабель-Інвест»: Компанія також займається проектуванням і виконанням проектів з монтажу та автоматизації різних об'єктів будь-якої складності у сфері енергетики та виробництва.

Сертифікація

«Кабель-Інвест»: гідний вибір за доступними цінами

Магазин «Кабель-Інвест» пропонує кілька видів товару, докладніше про які розповімо нижче.
  • Кабельно-провідникова продукція. Продаж кабелів та проводів — провідний напрям  діяльності ТОВ «Кабель-Інвест». Вся продукція сертифікована, відрізняється міцністю і надійністю. Тут можна вигідно придбати кабелі різних видів, а також ізольовані та неізольовані проводи. Ціни та товар, який є в наявності, представлені в каталозі на сайті.
  • Устаткування для системи «Промікс». Онлайн-магазин проводів «Кабель-Інвест» є офіційним постачальником обладнання системи контролю доступу «Промікс» в Україні. Тут можна придбати обладнання для теплорегулювання, електромеханічні замки, замки для холодильного обладнання та іншу продукція компанії «Промікс».
  • Продукція для прокладки та монтажу кабельних систем. Магазин кабельної продукції «Кабель-Інвест» пропонує гідний вибір лотків різних видів, розподільчих коробок, металорукавів, труб, монтажні вироби та інші товари, що необхідні для монтажу проводів. В асортименті представлена ​​продукція як українських, так і зарубіжних виробників.

Також у продажу є блискавковловлююче обладнання, системи заземлення, перетворювачі частоти, електродвигуни та електротехніка.

Дізнатися більше деталей та умови співпраці можна у наших кваліфікованих менеджерів за вказаним телефоном +38 (044) 236-19-06.

«Кабель-Інвест» є офіційним представником (дилером) виробничих компаній

Ардік (Ardic), Туреччина Ардік (Ardic)
УСКТ (SCaT), Україна УСКТ (SCaT)
Лео Лайтмен (Leo Lightman), Україна Лео Лайтмен (Leo Lightman)
ІЄК (ІЕК), РФ ІЄК (ІЕК)
ЗЕТА (ЗЕТАРУС), РФ ЗЕТА (ЗЕТАРУС)
КОПОС (KOPOS), Чехія
E-NEXT, Польща
АСКО (АСКО-УКРЕМ), Україна
Укркабель, Україна Укркабель
Рибінсккабель, РФ Рибінсккабель

Зовнішньоекономічна діяльність компанії Кабель-Інвест

У компанії Кабель-Інвест є дуже великий досвід зовнішньоекономічної діяльності. Силами власних фахівців виробляємо сертифікацію та митне оформлення продукції. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці компанії з ближнього і далекого зарубіжжя.

  

Молдова, Казахстан, Білорусь.

Фотогалерея

Лоток металевий

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Металорукав

  

 

ОБО-Беттерман

  

 

 

Е-Некст