Про нас

Компанія «Кабель-Інвест»


Сьогодні провід та кабель використовуються практично у всіх сферах діяльності людини: у промисловості, будівництві, телекомунікаціях, машинобудуванні та інших напрямках. Без кабельної продукції не обійтися і в побутовій сфері. Щоб провід та кабель служили протягом довгого часу і справно виконували свої функції, краще купувати їх у надійних і перевірених продавців — інтернет-магазин кабельної продукції «Кабель-Інвест» таким і є.


«Кабель-Інвест» - надійний постачальник кабелів та проводів.


Компанія «Кабель-Інвест» є лідером серед українських електротехнічних підприємств, яка пропонує найширший асортимент кабельної продукції. Вся продукція, що представлена ​​в каталозі, відповідає ГОСТ, ТУ, а також міжнародним стандартам якості.
Клієнтами «Кабель-Інвест» є великі українські підприємства, які займаються будівництвом, виробництвом та розподілом електроенергії, а також здійснюють монтаж кабельних мереж.
Продаж електротоварів — не єдиний напрямок діяльності ТОВ «Кабель-Інвест»: Компанія також займається проектуванням і виконанням проектів з монтажу та автоматизації різних об'єктів будь-якої складності у сфері енергетики та виробництва.


«Кабель-Інвест»: гідний вибір за доступними цінами


Магазин «Кабель-Інвест» пропонує кілька видів товару, докладніше про які розповімо нижче.
  • Кабельно-провідникова продукція. Продаж кабелів та проводів — провідний напрям  діяльності ТОВ «Кабель-Інвест». Вся продукція сертифікована, відрізняється міцністю і надійністю. Тут можна вигідно придбати кабелі різних видів, а також ізольовані та неізольовані проводи. Ціни та товар, який є в наявності, представлені в каталозі на сайті.
  • Устаткування для системи «Промікс». Онлайн-магазин проводів «Кабель-Інвест» є офіційним постачальником обладнання системи контролю доступу «Промікс» в Україні. Тут можна придбати обладнання для теплорегулювання, електромеханічні замки, замки для холодильного обладнання та іншу продукція компанії «Промікс».
  • Продукція для прокладки та монтажу кабельних систем. Магазин кабельної продукції «Кабель-Інвест» пропонує гідний вибір лотків різних видів, розподільчих коробок, металорукавів, труб, монтажні вироби та інші товари, що необхідні для монтажу проводів. В асортименті представлена ​​продукція як українських, так і зарубіжних виробників.


Також у продажу є блискавковловлююче обладнання, системи заземлення, перетворювачі частоти, електродвигуни та електротехніка.


Дізнатися більше деталей та умови співпраці можна у наших кваліфікованих менеджерів за вказаним телефоном +38 (044) 236-19-06.