Провід СИП-3

Провід СИП-3
Код товару:  139713
немає в наявності
Додати відгук

Ціну повідомить менеджер

З'явилися питання? Зв'яжіться з менеджером 044 236-19-06
На всю продукцію надається гарантія від виробника Детальніше про гарантію
Відправка по Україні Оплата по безготівковому розрахунку, на карту, готівкою Детальніше про доставку і оплату

Опис

Дроти СИП широко використовуються при прокладанні повітряних ліній електропередач, а також для підведення електроліній до вводів в різні житлові приміщення і споруди господарського призначення. У проводах даного типу використовується скручений з фазних алюмінієвих жил джгут і нульова несуча жила. Фазні жили ізольовані спеціальним світлостабілізуючим поліетиленом високого тиску. Він має високу стійкість до ультрафіолету. Нульова жила має сталевий сердечник зі скрутом з алюмінієвих дротів. Провід СИП-3 - одножильний кабель зі струмопровідної жили з алюмінієвих дротів і сталевого сердечника. Захист виконаний зі зшитого поліетилену.

Конструкція СИП-3

1 - Сталевий сердечник

2 - Повив з алюмінієвих дротів

3 - Ізоляція жили

Призначення проводу СИП-3

Підходить для застосування на повітряних електромагістралях в районах з холодним, помірним і тропічним кліматом. Прокладання проводу повинно здійснюватися при температурі атмосфери не нижче -20°С. Зберігає працездатність при нагріванні струмопровідної жили до 90°С при нормальному режимі функціонування. При короткому замиканні витримує температуру до 250°С протягом 5 хвилин. Для проводів СИП-3 робоча температура становить близько 70°С. Допустиме функціонування при коливаннях від -20°С до + 90°С.

Кабель-Інвест пропонує кабель СИП-3

Детальну інформацію про кабель СИП-3, а також його техніко-експлуатаційні характеристики Ви можете отримати у фахівців нашої компанії. Інформацію щодо застосування кабелю СІП-3, цінами, діючими акціями можна отримати, зв'язавшись з нами будь-яким доступним способом. Ціна проводу СИП-3 вказана у відповідному розділі сайту. Поставка проводу даного типу здійснюється в барабанах.

Номінальний перетин жили, мм2 Зовнішній діаметр дроту, мм Маса проводу, кг/км
СИП3-50 12,7 263
СИП3-70 14,3 348
СИП3-95 15,9 457
СИП3-120 17,4 529
СИП3-150 19,0 627

Характеристики

Категорія провід
Вид виробу самонесучий
Тип виробу провід ізольований
Марка СИП-3

Відгуки

Відгуків про "Провід СИП-3" ще немає.
Будьте першим!

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення

Подібні товари

Ще 2 ...

Ви дивилися

( 1)