Перетворювачі частоти

Компанія «Кабель-Інвест» представляє перетворювачі частоти виробництва General Electric для керування двигунами змінного струму. Пристрої цього типу виробництва найбільшого в світі транснаціонального концерну “General Electric”, як і всі інші види електротехнічної продукції цього світового бренду, відрізняються високою надійністю і довговічністю. Крім того, в останні роки відбулося зниження їх ціни до рівня, що дозволяє широке поширення перетворювачів частоти в різних регульованих електроприводах змінного струму.

 

Рис.1. Апаратна. Пульт керування. Рис.2. Апаратна. Щитова силового обладнання.
Рис.3. Агрегатна.

Перетворювач частоти

Сучасні технології, спрямовані на оптимізацію енергоспоживання, дають не тільки нові технологічні можливості як для приватного сектора, так і для великої промисловості, але і значно зменшують енерговитрати в цілому. ТОВ «Кабель-Інвест», авторизований дистриб'ютор медіаконцерну «General Electric» в Україні, пропонує різні моделі перетворювачів частоти для двигунів виробництва знаменитої компанії.

Електронні пристрої, призначені для зміни частоти електричної напруги, значно більш безпечні, економні, довговічні і екологічні, ніж приводи постійного струму. Сфера застосування даної техніки все розширюється, а одночасно з цим знижується її ціна, що також обумовлює зростаючу популярність частотних перетворювачів. Вже зараз вони активно застосовуються в насосному і крановому обладнанні, установках промислового холоду, компресорах, дерево-, каменеобробної і друкованої промисловості і т. д. Будівництво, сільське господарство, комунальний сектор – у всіх цих сферах нашої діяльності частотно-регульований привід зарекомендував себе як надійний і економний пристрій.

В перетворювачах частоти, що регулюють швидкість і обертаючий момент асинхронних електродвигунів, використовується новітня мікропроцесорна техніка, силові напівпровідникові елементи (IGBT) і унікальне програмне забезпечення. Втім, пристрої прості в догляді і експлуатації, що є ще одним плюсом в скарбничку їх переваг.

Для того, щоб отримати професійну консультацію по даній техніці, дізнатися вартість і технічні характеристики конкретних моделей або зробити замовлення, звертайтеся до нас прямо сьогодні. Для цього вам варто заглянути в один з магазинів «ККД» в Києві та Ірпіні або зв'язатися з нами за телефонами або електронною поштою, вказаними в розділі «контакти».

 

Цвілій Сергій Леонтійович

Автор
Цвілій Сергій Леонтійович - директор ТОВ «Кабель-Інвест»

Перейти в каталог