Підтверджено максимальну температуру експлуатації труб KOPOS

Двостінні електромонтажні труби KOPOFLEX та KOPODUR та труба KOPOHALF мають максимальну температуру експлуатації 90º за Цельсієм. І це офіційна інформація від ДП КОПОС ЕЛЕКТРО.

Елетромонтажні труби KOPOS

  • KOPOFLEX® - гнучка двошарова труба. Призначена для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
  • KOPODUR® - жорстка двошарова гофрована труба. Призначена для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
  • KOPOHALF® - розбірна труба. Система для захисту підземних кабелів комунікаційних та енергетичних ліній. Може бути використана для додаткового захисту вже встановлених земних кабелів. Складається з двох однакових частин. При кладці лінія вставляється в нижню частину і перекривається верхньою частиною. З'єднання захисних елементів здійснюється за допомогою перекриття приблизно 30 см. Виготовляються та випробовуються відповідно до ČSN EN 61 386-24.

Результати досліджень труб KOPOS

За результатами випробувань чеськими спеціалістами компанії KOPOS KOLIN були підтверджені саме такі показники.

Труби з поліетилену було перевірено в лабораторних умовах на стійкість до високих температур. Максимальна температура експлуатації 90º за Цельсієм не вплине на показники механічної стійкості та інші технічні параметри вказаних електромонтажних труб.

Труби Копос

Перейти в каталог