Контролер KZ-03/BP

Автономний контролер доступу KZ-03/BP призначений для дистанційного керування електромеханічним замком (або засувкою), електромагнітним замком, турнікетом або іншим виконавчим пристроєм.

Блок контролера містить:

  • вбудоване джерело живлення на 0,5 А з захистом від перевантаження мережі і короткого замикання;
  • радіоприймач;
  • контролер.

Характеристика джерела живлення

Джерело живлення працює з напругою в діапазоні 180-230В і забезпечує 12В на виході. При силі струму більше 2А джерело живлення автоматично відключається, захищаючи все пристрій від виходу з ладу.

Характеристика радіоприймача

При прямій видимості дальність прийому радіосигналу становить 30 метрів. Робоча частота приймача "Шериф-РК" - 433.92 МГц. Радіоприймач споживає 2 мА з напругою 12В, який забезпечується із загального джерела живлення.

Налаштування роботи автономного контролера

Робота контролера програмується дистанційно або за допомогою перемикання перемички. Звуковий сигнал про готовність до програмування: трель і короткі звукові сигнали.

Для дистанційного програмування автономного контролера СКУД необхідно додатково придбати центральний брелок-майстер KZ-BR/M. Для переходу в режим програмування необхідно утримувати кнопку майстер-брелока протягом 5 секунд. Після звукового сигналу можна приступати до програмування. Дистанційно контролер програмується в уже підключеному до мережі стані.

При недистанційному програмуванні, на початку встановіть перемичку в положення 3, а після цього підключіть контролер до мережі. Після звукового сигналу приступайте до програмування. По закінченню програмування не забудьте перемкнути перемичку в одне з робочих станів, щоб уникнути випадкового стирання даних запрограмованих радіобрелків.

Етапи програмування контролера доступу:

  1. при включенні контролера в режим програмування всі раніше записані коди брелоків стираються;
  2. активуйте радіобрелок для програмування: натисніть кнопку і дочекайтеся сигналу;
  3. попередній крок повторіть з усіма радіобрелоками; закінчення програмування всіх брелоків (до 10) супроводжується треллю;
  4. через 5 секунд після цього контролер дозволяє запрограмувати час управління замком або іншим виконавчим пристроєм, при цьому будуть чутні подвійні звукові сигнали;
  5. натисканням на кнопку радіобрелока можна збільшити час відкриття замка на 1 секунду; загальний час відкриття може становити до 15 секунд;
  6. якщо протягом 5 секунд нічого не відбувається, пристрій СКУД автоматично перемикається в робочий режим, що підтверджується трьома звуковими сигналами.

Налаштування типу роботи виконавчого пристрою
Виконавчий пристрій може працювати в одному з режимів: нормально відкритому або нормально закритому.

Нормально відкритий замок при подачі напруги на виконавчий пристрій закривається. При відсутності напруги він відкритий.

Нормально закритий замок при подачі напруги на виконавчий пристрій відкривається, а при відсутності напруги замок закритий.

Робота контролера дистанційного керування

При надходженні на радіоприймач по радіоканалу унікального коду брелока (якщо він відповідає тому, що зберігається в пам'яті контролера), спрацьовує ключ - і замок відкривається (подачею напруги або зняттям напруги з виконавчого пристрою). Час відкриття замку може варіюватися від 1 до 15 секунд, при цьому видається безперервний звуковий сигнал.

Якщо ви хочете залишити на деякий час виконавчий пристрій у відкритому стані, утримуйте кнопку радіобрелока протягом 7 секунд. Після короткої трелі, замок перейде у відкритий стан. Час роботи контролера в режимі відкритого виконавчого пристрою не обмежена. Якщо пристрій працює в нормально закритому режимі, переконайтеся, що на контролер постійно підключений до джерела живлення. Для закриття замку натисніть на кнопку брелока ще раз.

Купити контролер СКУД в Києві за вигідними цінами можна на нашому сайті.

Креслення і документація

Інструкція з експлуатації (завантажити)

 

Цвілій Сергій Леонтійович

Автор
Цвілій Сергій Леонтійович - директор ТОВ «Кабель-Інвест»

Перейти в каталог