Розпочалась IV Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2021»

Запрошуємо відвідати стенд ARDIC на міжнародній спеціалізованій виставці «ELECTRO INSTALL - 2021» і наочно подивитись на якісну продукцію турецького виробника.

Виставка триватиме з 19 по 21 жовтня 2021 р. на території Міжнародного виставкового центру, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна». Відвідання виставки – безкоштовне, Вам потрібно лише зареєструватися.

ARDIC (Ардік) на виставці ELECTRO INSTALL - 2021

IV Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL» присвячена найбільш ємному і затребуваному сегменту електротехнічного ринку, продукція якого широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності. Виставка презентує широкий спектр низьковольтної електротехнічної продукції, електронних приладів і систем для виконання наступних робіт:

  • проектування систем електропостачання об'єктів житлового, громадського, комерційного та промислового призначення, надання комплексних технічних рішень;
  • всіх видів електромонтажу: збірка електрощитів, установка низьковольтної апаратури і приладів, електронних вузлів і автоматики; монтаж електроустановчих виробів, прокладка електромереж, електроосвітлення та ін.;
  • розробка електронної та електротехнічної апаратури, засобів телекомунікацій, комп'ютерних керуючих систем, промислової і транспортної електроніки.

Виставка «ELECTRO INSTALL - 2021»

Унікальний експозиційний майданчик виробників і постачальників продукції

  • презентація широкого спектру низьковольтних пристроїв: захисно‑комутаційної техніки, комплектних пристроїв, стабілізаторів та перетворювачів напруги і струму, низьковольтних кабелів, кабеленесучих систем, шинопроводів, вимірювальної техніки, електроустановчих виробів, електромонтажних матеріалів та інструментів;
  • демонстрація елементної бази електроніки, напівпровідникових і електронних приладів, складних електронних систем, комплектуючих, матеріалів та устаткування.

Ефективна комунікаційна платформа для бізнес‑зустрічей і взаємодії учасників виставки з відвідувачами

Цільова аудиторія

  • електромонтажні, пусконалагоджувальні, проектні, інжинірингові організації, підприємства промислового і цивільного будівництва, електроремонтні служби підприємств;
  • підприємства ЖКГ, сільського господарства, транспортної інфраструктури, інших сфер господарської діяльності;
  • підприємства електротехнічної промисловості, приладобудування, електроенергетики, машинобудування, гірничодобувної промисловості, нафтогазового комплексу, хімічної і нафтохімічної промисловості, залізничної та авіаційно‑космічної галузей, металургії та інших сфер виробничої діяльності.

 

Цвілій Сергій Леонтійович

Автор
Цвілій Сергій Леонтійович - директор ТОВ «Кабель-Інвест»

Перейти в каталог